The Israel Genealogical Society
דף בית | לוח אירועים | ערוץ הוידאו | מי אנחנו | רא"י - רשומות ארץ-ישראל | ימי עיון וכנסים | מחקר וכלי מחקר | פרסומים | פינת החברים | צור קשר | English


לוח אירועים




תאריך שם האירוע מרצה מקום האירוע מידע עוד
26 נובמבר 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

סניף ירושלים - מפגש נובמבר עברית יפורסם בקרוב  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

 
25 נובמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ערב המוקדש לזכרו של צבי שטראוכר ז"ל עברית יפורסם בהמשך  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
20 נובמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מהי השאלה העיקרית בגנאלוגיה? - תובנת חקר שורשי משפחת החוחית עברית עירית שם-טוב  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
18 נובמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מי אתה חושב שאתה? – מסע אינסופי עברית סיני זילבר  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2. רשל"צ

 
17 נובמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

למלא את המשבצת הריקה עברית מיכל פרם כהן  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

  Info
5 נובמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

קהילה של סוחרי בהמות יהודיים בשופפלוך עברית מיכאל חנן  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

  Info
29 אוקטובר 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

מזוודת המכתבים של טוני עברית ד"ר יעל נאמן  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
28 אוקטובר 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

שיטות וכלים לבניית עצי משפחות רבניות עברית יוסי שא-נס  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2. רשל"צ

 
27 אוקטובר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

יהודי אלכסנדריה במאה ה-20 עברית יעקב רוזן  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
24 ספטמבר 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

יהדות צ′כיה וסלובקיה וחקרם עברית יחזקאל לביא  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

 
23 ספטמבר 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

קלעי המלך – חיילי צבא הוד מלכותה ביידיש עברית עיינה קימרון  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2. רשל"צ

 
15 ספטמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מהי השאלה העיקרית בגנאלוגיה? - תובנת חקר שורשי משפחת החוחית עברית עירית שם-טוב  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

 
8 ספטמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

חנות הספרים הראשונה של תל אביב עברית זיו ואורה ביאליק  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
2 ספטמבר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מי אתה חושב שאתה - מסע אינסופי עברית סיני זילבר  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
5 אוגוסט 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

סיפורו של הרב יחיאל ברגר עברית נעמי ארנון  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
30 יולי 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

יהדות רומניה - שושלות רבניות עברית ד"ר לוסיאן הרשקוביץ  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

 
16 יולי 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ליצור יש מאין - איך משחזרים סיפורי חיים עברית יהודית גרעין כל  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

 
15 יולי 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

אתיקה במחקר גנאלוגי עברית רוני גולן  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2. רשל"צ

  Info
7 יולי 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

פנקסי הפקוא"מ ומפקדי מונטיפיורי עברית נחמיה שיף ודבורה נצר  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
1 יולי 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מסעותי עם סבי, חייל בצבא הקיסר - אבני דרך לאיתור מידע על חיילי הצבא האוסטרו הונגרי עברית ד"ר אלי בראונר  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
25 יוני 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

משפחת קאסוטו ויהדות איטליה עברית פרופ' דוד קאסוטו  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

 
17 יוני 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

מארץ ישראל למגרב ובחזרה לארץ התנ"ך: מסע בעקבות שורשי משפחת שלוש ומקור שמה עברית אביתר שלוש  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2. רשל"צ

 
16 יוני 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מגילות יוחסין לאורך ההיסטוריה היהודית עברית בנימין פנטליאט  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

 
10 יוני 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

סיפורה של סנטה עברית מיכאל חנן  

סניף חיפה - חדר העיון בספריית פבזנר. רחוב פבזנר 54. חיפה

 
2 יוני 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

היומן של סבא רבי יחיאל מרדכי ברגר עברית נעמי ארנון   סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב   Info
28 מאי 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

יהודי יוון בין שתי מלחמות עולם עברית אייל ג'יניאו  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
19 מאי 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

פרוייקט "לתת פנים לנופלים" עברית יורם יגאל  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

 
15 מאי 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

שורשים ברשת - חיפוש שורשים משפחתיים בעזרת האינטרנט עברית יעקב בייאר  

סניף נגב - הספריה העירונית, רחוב המשחררים 12 , באר שבע

 
13 מאי 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

פרוייקט "לתת פנים לנופלים" עברית יורם יגאל  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם  2

 
6 מאי 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ילדות שכזאת - הילד שנמצא ברכבת עברית גידי פורז  

סניף חיפה - חדר העיון בספריית פבזנר. רחוב פבזנר 54. חיפה

 
5 מאי 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

לכל איש יש שם עברית איילת רייך  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
15 אפריל 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

ממפות קאדסטר ועד לאיתור נכסי המשפחה עברית ד"ר אלי בראונר  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם  2

  Info
8 אפריל 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

התינוקת שנינטשה בקרוסנו 1942 היא בת דודתי עברית ד"ר לאה טייכר  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
7 אפריל 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

גילגולו של ספר משפחתי עברית שי ספיר  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
26 מרץ 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מסע בלשי בעקבות שורשי משפחת חן עברית זהבה חן  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
26 מרץ 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

תחום המושב עברית ארקדי ברזין  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
17 מרץ 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

את אחי אני מבקש -חקר שורשי משפחה באמצעות עיתונים עברית עיינה קימרון  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

 
14 מרץ 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

שורשים ונהנים- מבוא לחקר שורשי המשפחה עברית ד"ר יעקב באייר  

סניף נגב - הספריה העירונית, דרך המשחררים 12 , באר שבע

 
4 מרץ 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

מקלעת איוד לארץ ישראל – משפחת קסטל חוזרת למקורות עברית עדי גמליאל  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם  2

 
4 מרץ 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

סיפורי משפחות מנסיונו של חוקר שורשי משפחה עברית אביעד בן יצחק  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
3 מרץ 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

התינוקת בת 8 חודשים, שנמצאה ברחוב צדדי בקרוסנו [פולין] בשנת 1942 – היא בת דודתי עברית ד"ר לאה טייכר  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
27 פברואר 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

מפגש הכרות עם עמותת עיל"ם - נהלל עברית משה גולן, נורית גרינברג  

הספריה הציבורית עמק יזרעאל - בית ספר ויצ"ו - נהלל

  Info
26 פברואר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

הפריצה הגדולה בחקר משפחות לוי וליוורדן עברית שי ספיר  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
26 פברואר 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

חקר משפחה בקרב יהדות תימן, דרך הסיפור המשפחתי האישי עברית תום פוגל  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

 
17 פברואר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

עם קצת עזרה מחבריי עברית מתן שגב  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

 
11 פברואר 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מקורות למחקר גנאלוגי בארכיון המרכזי לתולדות העם היהודי עברית ד"ר יוחאי בן-גדליה  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם  2

  Info
3 פברואר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מסע בעקבות אב בלתי ידוע עברית ג'נה הולשטיין  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
29 ינואר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

גירוש יהודי תל אביב - יפו במלחמת העולם ה-1 עברית אמנון עצמון  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
29 ינואר 2019

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

רבי יצחק יעקב אלטר שוורץ עברית דבורה נצר  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
20 ינואר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

אוצר הקבורה - מה מסתתר בבתי הקברות ? עברית סיני זילבר  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

 
14 ינואר 2019

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מֵעֵבֶר לְסָפֵק סָבִיר - מה שיודעים, לעומת מה שאפשר להוכיח עברית ישראל פיקהולץ  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם  2

  Info
13 ינואר 2019

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

חנוכת המרכז לחקר שורשי המשפחה בבאר שבע עברית ד"ר חפצי זהר, זהבה הראל  

סניף נגב - הספריה העירונית, רחוב המשחררים 12 , באר שבע

  Info
7 ינואר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ד.נ.א - סיפור מסע עברית ז'נה הולשטיין  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
6 ינואר 2019

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

איתור קרובים במגן דוד אדום עברית סוזן אדל  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
25 דצמבר 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

סיפורה של משפחת בנאי. מחקר משפחה, סיפורים, הווי ומוסיקה ′בנאית′ עברית    

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
18 דצמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

משפחת יִגָאֵל – ממשפחת מוצא קטנה לעץ משפחה ענף בן 10,000 בני משפחה עברית יורם יגאל  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
17 דצמבר 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ראשיתן של המושבות החקלאיות היהודיות בארגנטינה עברית ד"ר יעקב בייאר  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם  2

  Info
17 דצמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

תחום המושב - מסמכים, ארכיונים ומחקר גנאלוגי עברית ארקדי בראז'ין  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
16 דצמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

שבעים סיפורים על משפחות עברית אביעד בן יצחק  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

  Info
16 דצמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

עם קצת עזרה מחבריי עברית מתן שגב פרנק  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
29 נובמבר 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

נוי ספרד, יפי ירושלים" - סיפורה של משפחת ארמוזה עברית בני משפחת ארמוזה  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
27 נובמבר 2018

15:00 - 19:30

כנס עמותה ארצי - ילדות שכזאת - " ילדים מחפשים זהות עברית

ראה מצורף

 

בית ווהלין, רח' כורזין 10 , גבעתיים

 
19 נובמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

רק אחרי מותו נמצאו הוריו עברית גידי פורז  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
18 נובמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

בעקבות ספינה קסומה – דמיון ומציאות בתולדות יהודי ספרד עברית ד"ר יואל שלום פרץ  

סניף השרון - האודיטוריום הקטן, בנין הקונסרבטוריון בבית ספיר, שד' ירושלים 35 , כפר סבא

  Info
12 נובמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

פרוייקט לתת פנים לנופלים עברית יורם יגאל  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
12 נובמבר 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

פרוייקט הדיגיטציה של פנקסי הפקוא"מ / אני מצפת - מה אומרים הפקוא"מ ? עברית נחמיה שיף / דבורה נצר  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

 
6 נובמבר 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

פרוייקט הדיגיטציה של פנקסי הפקוא"מ / עם קצת עזרה מידידי עברית נחמיה שיף, מתן שגב  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
4 נובמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

מסע בלשי בעקבות שרשי משפחת טוריאל עברית זהבה חן-טוריאל  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
23 אוקטובר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

שיבעים סיפורים על משפחות וד.נ.א עברית אביעד בן יצחק  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
21 אוקטובר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ארכיונים עירוניים כמקור מידע בחקר שורשי המשפחה עברית

גליה דובידזון וירדנה ויזנברג

 

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 35. כפר סבא.

 
15 אוקטובר 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

התינוקת שננטשה ברחובות קרוסנו בשנת 1942 היא בת דודתי עברית ד"ר לאה טייכר  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
8 אוקטובר 2018

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

מהי השאלה העיקרית בגנאלוגיה? – חקר החוחית עברית עירית שם טוב  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
7 אוקטובר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

תחום המושב - מסמכים, ארכיונים ומחקר גנאלוגי עברית ארקדי ברז'ין  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
2 אוקטובר 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

הפזורה הספרדית: יהודים, יהודים חדשים ונוצרים חדשים, בעין גנאלוגית עברית ד"ר עליזה מורנו  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
5 ספטמבר 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

הרומן שלי עם ד.נ.א ואיך הוא משתלב באהבתי לגנאלוגיה עברית ז'אנה הלשטיין  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
3 ספטמבר 2018

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

לא כעלה נידף ברוח עברית אסי ניסלסון לוריא  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
2 ספטמבר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

חקר שורשי משפחתו של יהודי יליד בולגריה עברית יעקב אלעד  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
31 יולי 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

החיבור בין גנאלוגיה וגנטיקה עברית פרופ' גאונה אלטרסקו  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
29 יולי 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

מי אתה חושב שאתה ? מסע אין סופי עברית סיני זילבר  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
16 יולי 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

סיפורים על חקר שורשי משפחה ו די.אנ.איי עברית אביעד בן יצחק  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

 
16 יולי 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

משפחת אנטבי עברית ד"ר אליעוז חפר-אנתבי  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 35. כפר סבא.

  Info
2 יולי 2018

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

עם קצת עזרה מחבריי עברית מתן שגב  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
25 יוני 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

סיפור חייה של בטי קרחני עברית בטי קרחני  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
24 יוני 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

ארץ עצי הבוק עברית ד"ר לאה הבר גדליה  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
19 יוני 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

סיור בחאן חדרה עברית    

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
18 יוני 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

מאגר המידע הייחודי לפולין, פרויקט JRI-PL עברית ז'אן פייר סטראוויס  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
17 יוני 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

פיצוח תעלומות גנאלוגיות באמצעות עיתונות היסטורית עברית אורית לביא  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 35. כפר סבא.

 
29 מאי 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

דמוגרפיה ישראלית-יהודית: מגמות, והקשרים גנאלוגיים עברית פרופ. עוזי רבהון  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
28 מאי 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

חקר שורשי משפחתו של יהודי יליד בולגריה עברית יעקב אלעד  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

 
13 מאי 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

משפחת זאקס לדורותיה עברית ד"ר מוטי פרידמן  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
7 מאי 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ההיסטוריה הגנומית של העם היהודי עברית פרופ. קרל סקורצקי  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

 
24 אפריל 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מגילות יחוסין English בנימין פנטליאט  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
24 אפריל 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ממשפחה קטנה לעץ משפחה של 10,000 איש עברית יורם יגאל  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
24 אפריל 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 18:30 הרצאות

שבט הריבלינים עברית רובה ריבלין וג'ולס פלדמן  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
15 אפריל 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

את אחי אני מחפש עברית עיינה קימרון  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
18 מרץ 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

"מאגר השמות של קורבנות השואה ב"יד ושם עברית ד"ר אלכסנדר אברהם  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 35. כפר סבא.

  Info
18 מרץ 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

מברלין לנהלל עברית נורית גרינברג  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
12 מרץ 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

עם קצת עזרה מידידי עברית מתן שגב  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
5 מרץ 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

שלמה בעל אלף נשותיו ולוחמי החאן עברית דרור ויכנסקי  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
27 פברואר 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

שושלות רבניות בגליציה עברית מאיר וונדר  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
25 פברואר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

להתחבר עם שרשרת הדורות עברית אביעד בן יצחק  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
19 פברואר 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

חקר שורשים ברומניה "הישנה" עם דגש לאיזור מולדובה עברית סורין גולדנברג  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
30 ינואר 2018

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

בין תנועת הרזיסטאנס בצרפת לארגון השומר בעמק יזרעאל עברית יורם יגאל  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
28 ינואר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

צילומים היסטוריים כמשאב גנאלוגי עברית ד"ר שי לביא  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

 
23 ינואר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מסמכים מספרים - הצצה לפרשיות נעלמות עברית עופר רגב  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

 
22 ינואר 2018

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מהי השאלה העיקרית בגנאלוגיה ? עברית עירית שם טוב  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
21 ינואר 2018

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מצבות כמקור למידע גנאלוגי עברית יוסי יגור  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 33. כפר סבא

 
1 ינואר 2018

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

אביבה יגאל - הסיפור שלא סופר עברית יורם יגאל  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
27 דצמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

להתחבר לשרשרת הדורות עברית אביעד בן יצחק  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
26 דצמבר 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

מגילות יחוס לאורך היסטוריה עברית בנימין פנטליאט  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
25 דצמבר 2017

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מקרי בוחן בחקר משפחות עברית ד"ר לאה הבר  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
24 דצמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

משפחת יגאל עברית יורם יגאל  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
4 דצמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

הגדת רות עברית פרופ' רות בן ישראל  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
29 נובמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ההתיישבות היהודית בדרום אוקראינה עברית חיים פרידמן  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
28 נובמבר 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:50 הרצאות

פיספסתי את מועד ההרשמה לסין ולמדתי ביוון, השאר היא היסטוריה עברית ד"ר יצחק כרם  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
20 נובמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

שלמה בעל אלף נשותיו ולוחמי החאן עברית דרור וויכנסקי  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
19 נובמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

דנ"א של יהודים עברית ישראל פיקהולץ  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 33. כפר סבא.

  Info
6 נובמבר 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

סוף הדרך היא רק ההתחלה עברית מיכאל חנן  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
31 אוקטובר 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

מסמכים נוטריונים ממזרח אירופה עברית אורית לביא  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
25 אוקטובר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

בעקבות ספינה קסומה - דמיון ומציאות בתולדות יהודי ספרד עברית ד"ר יואל שלום פרץ  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
24 אוקטובר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

את אחי אני מבקש עברית עיינה קימרון  

סניף חדרה - מוזיאון החאן לתולדות חדרה - רחוב הגיבורים 74, חדרה

  Info
23 אוקטובר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

עיתונות היסטורית + אוסף איגרא עברית רוז פלדמן  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
16 אוקטובר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

בעקבות האותר המשפחתי האבוד עברית ד"ר אליעוז אנטבי-חפר  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
16 אוקטובר 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

רבי אליעזר הלוי מקרלין - חסיד מתנגד או מתנגד חסיד עברית בנימין פנטליאט  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
15 אוקטובר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

שמות משפחה של יהודים ספרדים ואשכנזים עברית יעקב לאור  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 33. כפר סבא.

  Info
27 ספטמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

גירוש היהודים מתל-אביב יפו עברית אמנון עצמון  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
26 ספטמבר 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

גנאולוגיה: מתחביב לדרך חיים עברית דר' ארנון הרשקוביץ  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
17 ספטמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

גנאולוגיה בעידן הדיגיטלי עברית דר' ארנון הרשקוביץ  

 סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 33. כפר סבא.

  Info
11 ספטמבר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

עץ המשאלות עברית גידי פורז  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
4 ספטמבר 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

משפחת יגאל עברית יורם יגאל  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
25 יולי 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:40 הרצאות

גנאלוגיה מקצועית - ההיבט המשפטי עברית רוני גולן  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
3 יולי 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

החיפוש אחר האוצר המשפחתי האבוד עברית ד"ר ליעוז ענתבי - חפר  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
28 יוני 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

הגדת רות עברית פרופ' רות בן ישראל  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
27 יוני 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:40 הרצאות

סיפורי חיים כמקור מחקרי בכלל ומחקר גנאלוגי עברית אילן שטייר ו צמח יעקובסון  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
19 יוני 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

דנ"א של יהודים עברית ישראל פיקהולץ  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
11 יוני 2017
החל מ 08:30
הכנס ה-12 של העמותה לחיפוש שורשים עברית מרצים שונים  

בית הארחה האבירים עכו

  Info
5 יוני 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

בעקבות ספינה קסומה - דמיון ומציאות בתולדות יהודי ספרד עברית ד"ר יואל שלום פרץ  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
29 מאי 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ספיישל פולין חלק 2 עברית צח אוריאן וג'ודי גולן  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
22 מאי 2017

Gathering 18:45 התכנסות; Lectures 19:35 הרצאות

העיתונות בשירות חקר שורשי המשפחה עברית אורית לביא ועופר אדרת  

סניף דן תל אביב - בית אריאלה, שדרות שאול המלך 25, תל אביב

  Info
17 מאי 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

משפחת יגאל עברית יורם יגאל  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
8 מאי 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

ספיישל פולין חלק 1 עברית מתן שפי  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
3 מאי 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

חקר שורשים בפולין עברית מתן שפי ולילי הבר  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 33. כפר סבא.

  Info
26 אפריל 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

"תחום המושב" באירופה עברית ארקדי בראזין  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
3 אפריל 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

חידושים בחברת מייהאריטאג′ עברית גלעד יפת  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
3 אפריל 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

עץ המשאלות עברית גידי פורז  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
28 מרץ 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:35 הרצאות

להכיר את החוקר עברית ז'אן פייר סטרווייס  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
22 מרץ 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

לידתו של ספר עברית ניר דונת  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
8 מרץ 2017

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:45 הרצאות

זהות אבודה וסיפורי מחקר אחרים עברית רוני גולן  

סניף חדרה - מוזיאון ה"חאן". רחוב הגיבורים 74, חדרה

  Info
6 מרץ 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

מברלין לנהלל עברית נורית גרינברג  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
28 פברואר 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

חוקרי כורסא או דרי ארכיונים עברית עירית שם טוב  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
22 פברואר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

גניאולוגיה בעידן הדיגיטלי עברית ארנון הרשקוביץ  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
21 פברואר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

פתיחת סניף השרון עברית רוני גולן  

סניף השרון - היכל התרבות וקרית ספיר. רחוב ירושלים 33. כפר סבא.

  Info
20 פברואר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

על קהילת סוחרי בהמות יהודיים, על "שפת הסתרים" שלהם ומה שביניהם עברית מיכאל חנן  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
6 פברואר 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

להעמיק בספרים עברית ד"ר לאה הבר  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
31 ינואר 2017

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

סיכום שנת מחקר משפחתי עברית רוז פלדמן  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
25 ינואר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

על קהילת סוחרי בהמות יהודיים, על "שפת הסתרים" שלהם ומה שביניהם עברית מיכאל חנן  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
15 ינואר 2017

Gathering 18:00 התכנסות; Lectures 18:45 הרצאות

בלשות היסטורית עברית גידי פורז  

סניף חדרה - מוזיאון ה"חאן". רחוב הגיבורים 74, חדרה

  Info
9 ינואר 2017

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

אוקראינה עכשיו עברית ארקדי בראזין  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
2 ינואר 2017

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

אם תרצו אין זו אגדה עברית ניר דונת  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
28 דצמבר 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מסע השורשים הבא שלי עברית אורית לביא  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
20 דצמבר 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

רישומי פטירות בישראל עברית דניאל שני וחנניה שחור  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
12 דצמבר 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

משפחת אלטשולר מרחובות עברית ד"ר מור אלטשולר סולימן  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם

  Info
5 דצמבר 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

דולה אור מאפר עברית רלי רובינסון  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
30 נובמבר 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

זהות אבודה וסיפורי מחקר אחרים עברית רוני גולן  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

link Info
14 נובמבר 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

"שאלה של זיכרון" חיפוש זהותם הביולוגית של ילדים ניצולי שואה עברית עיינה קימרון  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם

  Info
7 נובמבר 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

נצר אחרון עברית צבי שוורצמן  

סניף חיפה והצפון - הספריה ע”ש אלעד ריבן בבית יד לבנים, רח' הירקון 48 , חיפה

  Info
7 נובמבר 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

מה שמשפחתי לא סיפרה לי מעולם עברית צחי דרורי  

סניף נגב - מרכז רמות ספורטיב, הערים התאומות 20, באר-שבע

  Info
1 נובמבר 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

רישומי חינוך בישראל עברית מאיר אמסלם  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
27 ספטמבר 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

גיניאולוגיה לפני המחשב + משפחת הרשלר עברית אסתר רמון ואבי הר זהב  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
20 יולי 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

מה חדש בחיפוש שורשי משפחה בפולין ? עברית ז'אן-פייר סטרווייס  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
18 יולי 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

תחילת ההתיישבות היהודית בארגנטינה עברית ד"ר יעקב באייר  

מרכז רמות ספורטיב, הערים התאומות 20, באר-שבע

  Info
11 יולי 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

מסע השורשים הבא שלי עברית אורית לביא  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם

  Info
29 יוני 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

איך לבנות עץ משפחתי גדול ומורכב עברית יעקב לאור  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
29 יוני 2016

Gathering 11:00 התכנסות; Lectures 11:30 הרצאות

בוקר של חשיפה לעולם הגניאולוגי עברית צח אוריין  

סניף בקעת הנדיב - מתנ"ס זכרון יעקב

 
28 יוני 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

מעגל החיים בישראל עברית מיכאל מהלר, אפרים לוי, נציג משרד הפנים  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
27 יוני 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

מהרי הקווקז למורדות הגליל עברית

זוהיר תחאוחא

 

סניף חיפה - הספריה ע"ש אלעד  ריבן. בית יד לבנים. רחוב הירקון 48. חיפה

  Info
26 יוני 2016

Gathering 18:45 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

מה שמשפחתי לעולם לא סיפרה לי עברית צחי דרורי  

סניף רעננה והשרון - המרכז ללימודי מורשת רעננה, רחוב גולומב 6, רעננה

  Info
20 יוני 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

הגנטיקה של יהדות אשכנז עברית ישראל פיקהולץ  

מרכז רמות ספורטיב, הערים התאומות 20, באר-שבע

  Info
13 יוני 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

הטבח על הדנובה בנובי סאד + משפחות מיוחסות בישראל עברית לידיה ברנרס + הרב אבישי אלבוים  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם

  Info
31 מאי 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

מפקדי ארץ ישראל עברית הדסה אסולין, צבי שמיר, מיכאל מהלר  

סניף ירושלים - יד יצחק בן צבי - רחוב אבן גבירול 14. רחביה. ירושלים

  Info
24 מאי 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

לכל איש יש שם עברית אראלה גולדשמידט  

סניף בקעת הנדיב - חצר טפרברג, רחוב ראשונים 9, גבעת עדה

  Info
16 מאי 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

מה שמשפחתי לעולם לא סיפרה לי עברית צחי דרורי  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם

  Info
9 מאי 2016

Gathering 16:00 התכנסות; Lectures 16:30 הרצאות

קהילה ומשפחה לאחר השואה עברית דניאל וגנר, נאוה סמל  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
3 מאי 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

לחפש שורשים אחרי השואה עברית גדעון פורז  

סניף ירושלים - הארכיון הציוני המרכזי - רחוב יוסף הרמלין 2, ירושלים

  Info
17 אפריל 2016

Gathering 18:45 התכנסות; Lectures 19:15 הרצאות

פריצת הדרך במחקר משפחות לוי וליוורדן עברית שי ספיר  

סניף רעננה - המרכז ללימודי מורשת רעננה, רחוב גולומב 6, רעננה

  Info
13 אפריל 2016

Gathering 19:30 התכנסות; Lectures 19:45 הרצאות

משפחה אחת, עם אחד - חקר ד.נ.א עברית ישראל פיקהולץ  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
11 אפריל 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

זהות אבודה - גילוי זהותה ומשפחתה של ילדה ניצולת שואה עברית רוני גולן  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם

  Info
4 אפריל 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

נסיעת עסקים שהפכה למחקר שורשים עברית צבי חטקביץ'  

יד לבנים, בנימינה

  Info
29 מרץ 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:20 הרצאות

מגמות הייחודיות בהתפתחות שמות פרטיים בישראל עברית רוביק רוזנטל  

סניף ירושלים - הארכיון הציוני המרכזי - רחוב יוסף הרמלין 2, ירושלים

  Info
20 מרץ 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

ארבעת הגיסים בתולדות הציונות עברית יעקב שרת  

המרכז ללימודי מורשת רעננה, רחוב גולומב 6, רעננה

  Info
14 מרץ 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

הסיפור המשפחתי והרקע ההיסטורי והתרבותי של היהודים יוצאי תימן עברית ד"ר יגאל בן שלום, יוסף שובלי  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם

  Info
8 מרץ 2016

08:30 מפגש בתחנת בנימינה

09:00 יציאה באוטובוס

19:00 סיום ופיזור

פתיחת סניף בקעת הנדיב עברית טיול שורשים (עופר רגב) + פתיחה חגיגית של הסניף  

סניף בקעת הנדיב - גבעת עדה

link Info
7 מרץ 2016

Gathering 18:50 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

הבריחה מאירופה לאחר מלחמת העולם השניה עברית זאב שרון  

סניף חיפה - הספריה ע"ש אלעד ריבן. בית יד לבנים. רח' הירקון 48. חיפה

  Info
1 מרץ 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

האם הם היו שלושה אחים? סוגיות ודילמות מתודולוגיות במחקר שורשים בהונגריה עברית אסתר לבינסון  

סניף באר שבע - רחוב הערים התאומת 20, מרכז רמות ספורטיב, באר שבע

  Info
24 פברואר 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

חקר שורשים יהודים ולא יהודים באתיופיה עברית צבי שמיר, גדעון אייך  

סניף פתח תקוה - קרית המוזיאונים. רחוב ארלוזורוב 30 פתח תקווה

  Info
23 פברואר 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

ארכיונים ומחקר משפחתי עברית מנהלי ארכיונים  

סניף ירושלים - הארכיון הציוני המרכזי - רחוב יוסף הרמלין 2, ירושלים

  Info
21 פברואר 2016

Gathering 17:00 התכנסות; Lectures 17:30 הרצאות

פתיחת סניף השרון עברית גידי פורז, יעקב שרת  

סניף השרון - המרכז ללימודי מורשת רעננה. רחוב אליעזר יפה. רענננה

  Info
8 פברואר 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

סיפורן של משפחות בלקינד-פיינברג-חנקין עברית תמר אשל  

סניף ראשון לציון - האודיטורים של מוזיאון ראשון לציון. רחוב אחד העם 2

  Info
2 פברואר 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

סניף ירושלים - מפגש חודש ינו′-16 עברית אברהם ששון, הדס כהן, הדס קידר  

"יד יצחק בן צבי" - רחוב אבן גבירול 14 ירושלים

  Info
27 ינואר 2016

Gathering 17:00 התכנסות; Lectures 17:30 הרצאות

סניף פתח תקוה - מפגש חודש ינו′-16 עברית יהודה ספורטה, אבנר פרץ, יצחק כרם  

מרכז מורשת יהדות סלוניקי ויוון. רחוב איינשטיין 23. קרית מטלון. פתח תקווה

  Info
24 ינואר 2016

Gathering 18:30 התכנסות; Lectures 19:00 הרצאות

סניף תל אביב דן - מפגש חודש ינו′-16 עברית שלמה לנגנס, אמנון עצמון  

אולם האירועים, עיריית תל אביב יפו, אבן גבירול 69, תל אביב יפו

  Info
21 ינואר 2016

Gathering 17:30 התכנסות; Lectures 18:00 הרצאות

סניף נגב - מפגש חודש ינו′-16 עברית ד"ר בן אביר  

רחוב הערים התאומת 20, מרכז רמות ספורטיב, באר שבע

  Info
11 ינואר 2016

Gathering 19:00 התכנסות; Lectures 19:30 הרצאות

סניף חיפה - מפגש חודש ינו′-16 עברית יעקב פליישמן  

הספריה ע"ש אלעד ריבן. בית יד לבנים. רח' הירקון 48. חיפה

  Info

© All Rights Reserved - The Israel Genealogical Society בניית אתרים מיקסרמדיה עיצוב אתרים מערכת ניהול תוכן IWMS