The Israel Genealogical Society
דף בית | לוח אירועים | ערוץ הוידאו | מי אנחנו | רא"י - רשומות ארץ-ישראל | ימי עיון וכנסים | מחקר וכלי מחקר | פרסומים | פינת החברים | צור קשר | English
 

בעלי תפקידים, סניפים וקבוצות ′דור לדור′


נבחרים ונושאי תפקידים בעמותה 

                 ועד העמותה
משה גולן יושב ראש העמותה
ד"ר יעקב בייאר
שירותים גנאלוגיים
אברהם ששון גזבר העמותה
רבקה יוגב  מזכירת העמותה
   
   
                בעלי תפקידים
משה גולן מנהל דף העמותה בפייסבוק
נעמי ארנון עוזר לעניני חברים
צבי שטראוכר יו"ר סניף חיפה והצפון
רות לפידור יו"ר סניף חדרה וצפון השרון
מריאנה קורנפלד, דבורה נצר, דורית פרי וועד סניף ירושלים
משה גולן יו"ר סניף פתח תקווה והסביבה
בהתארגנות יו"ר סניף דן (תל-אביב)
צח אוריין, רבקה יוגב
ועד סניף ראשון לציון והסביבה
ד"ר יעקב בייאר
יו"ר סניף נגב בבאר שבע
אסתר לנדסמן, ערגה לויטס, חנה שטיינבלט, פנינה רוזנשיין, נילי יובל
וועד סניף השרון
דני גרשוני מנהל האתר של העמותה
נעמי ארנון
ענייני חברים
עירית שם טוב מרכז לסיוע בחקר שורשים
עו"ד אברהם לנדשטיין יועץ משפטי
   
                 מערכת "שרשרת הדורות"  
ד"ר דן אלדר  עורך ראשי
פרופ' חיה שחם חברת מערכת
נאוה לכיש עורכת לשונית
נילי גולדמן מעצבת גרפית
למשלוח הודעות, הערות, הצעות, ביקורת, חומר לעיון  
   
                 ועדת ביקורת  
עו"ד ארד הויזמן  
עמנואל בלנקו  
                                                           


סניפים וקבוצות 'דור לדור'

לעמותה הישראלית לחקר שורשי משפחה יש סניפים פעילים בירושלים, חיפה והצפון, באר שבע ("נגב"), פתח תקוה והסביבה, ראשון לציון והסביבה, השרון (רעננה) וחדרה. סניף תל אביב בהתארגנות.

סניף חיפה והצפון 

בשיתוף אגף התרבות, המחלקה לספריות בעיריית חיפה

נפגשים בכל יום ב' הראשון בחודש,
התכנסות 19:00 בספריה ע"ש אלעד ריבן ז"ל. בית יד לבנים, רחוב הירקון 48, חיפה
תחבורה: כל הקווים לאחוזה
צבי שטראוכר - יו"ר הסניף

סניף ירושלים

בשיתוף "יד  יצחק בן צבי"

נפגשים בכול יום ג' האחרון בחודש,
בבית יד יצחק בן צבי, רחוב אוסישקין 44, רחביה ירושלים
דבורה נצר, דורית פרי, מריאנה קרונפלד – צוות ניהול הסניף

סניף פתח תקווה והסביבה 

בשיתוף הארכיון לתולדות פתח תקווה

נפגשים כל יום ד' האחרון בכול חודש
התכנסות משעה 18:30 בקריית המוזיאונים,  רחוב ארלוזורוב 30, פתח תקווה
משה גולן - יו"ר הסניף

סניף השרון

בשיתוף המרכז לחקר תולדות רעננה

נפגשים כל יום א' השלישי בחודש בשעה 19:00
 
וועד הסניף אסתר לנדסמן, ערגה לויטס, חנה שטינבלט, פנינה רוזנשיין, נילי יובל

סניף תל-אביב  - דן  -  הסניף בהתארגנות

סניף ראשון לציון

בשיתוף מוזיאון ראשון לציון

נפגשים כל יום שני בשבוע השני של החודש בשעה 18:30
במוזיאון ראשון לציון, רחוב אחד העם 2 (פינת רוטשילד)
רבקה יוגב וצח אוריין – וועד הסניף

סניף נגב באר שבע

בשיתוף חברת "כיוונים" והקתדרה העירונית באר שבע

נפגשים כול יום ג' הראשון בכול חודש.
התכנסות בשעה 18:30 במרכז רמות, רחוב ערים תאומות 20, באר שבע
יעקב בייאר – יו"ר הסניף

סניף חדרה וצפון השרון

בשיתוף מוזיאון "החאן"

נפגשים כול יום א' השלישי בכול חודש.
התכנסות בשעה 18:00 במוזיאון ה"חאן". רחוב הגיבורים 74, חדרה
רות לפידור – יו"ר, פרידה סוצקובר – סגנית, לבנה חדד - גזברית

© All Rights Reserved - The Israel Genealogical Society בניית אתרים מיקסרמדיה עיצוב אתרים מערכת ניהול תוכן IWMS